Idei első kenyerünk…

elsokenyer

Ez volt az idei év első kenyere nálunk. Az ő sörös kenyerének átdolgozása.

Már egy ideje olvasgatom  ‘Limara péksége’ blogját (http:/limarapeksege.blogspot.com),  ahol jobbnál jobb receptek vannak.

Kipróbáltam én is az öregtésztával készült kenyereket, nagyon jók lettek. Érdemes kipróbálni, ajánlom mindenkinek!



Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek