Jóember a hóember…

Végül is ez lett belőle…

zsákocska

zsákocska

… egy ilyen ‘bármitartó’, a másik oldalán a baba monogramjával.

Hímzett betűkkel

Hímzett betűkkel

Nyilván találnak majd belevalót, hisz  egy pici baba körül annyi apróság van.

A stabilizátort direkt benne hagytam, így van egy kis tartása is, és egyből büszkébben áll a hóemberem is!  :o)))



Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek