Zsákomban…

Felhasználva

Rózsáim

Elkészítettem egy „bármitartót” a hímzett rózsás blokk  és egy kevés színben illeszkedő festett anyagom  felhasználásával.

Ez az első ilyen ‘remekművem’, ami meglehetősen különleges. Akik ismernek, tudják, hogy amit lehet géppel varrok.

Készíthettem volna belőle egy gépi hímzésmintát, de nekem most így tetszik. És egyre jobban tetszik….!!!



Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek