Nyár…

hűsítő

Egy kis hűsítő

A kelta csomós quilt technikájával készültek ezek a blokkok is. Még nincsenek felvarrva. Ahogy szokták mondani, élőben még jobb! Még nem tudom, hogyan fogom befejezni, gondolkodom…

Az ingyenes minta innen származik:

http://cadouri-din-inima.blogspot.com/



1 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Geta

    I would love to see it quilted! great fabric choice!

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek