Orchidea minden mennyiségben…

Virágözön

Kinőtte a helyét és jókor voltam jó helyen. (sajnos,  ez a rengeteg virág nem az én érdemem.)

Közelről

Most nálunk pompázik. Kicsit több, mint 100 virág van rajta.

Mi ketten

Órákig el tudom nézegetni… Gyönyörűek!



3 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Adél

    Csodálatos!Én még ilyet nem láttam.

  2. Czkriszta

    Atyaisten! Ez egyszerűen gyönyörű!Én meg rendesen sárgulok!

  3. Nóra

    A lehető legjobb helyre került!
    Ilyen szépet még az orchidea kiállításokon sem látni..

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek