Kinyílt…

végre

Ez a kaktuszunk még soha nem virágzott. Csak nevelgettem, öntözgettem. Így arról sem volt fogalmam, hogy ha lenne virágja, milyen is  lenne.

Már tudom: ilyen gyönyörű!!!

(és lesz még egy !)

 



1 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. ÉVA

    Ez valóban gyönyörűűűűűűűűű!

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek