A nyereményem…

Megérkezett

A  szívecskés quiltem nyert a Quiltinggallery oldalán egy virtuális versenyen, erről már egy korábbi bejegyzésben be is számoltam.

A Sponzor a Fat Quarter Shop volt, így nem meglepő, hogy nagyon bájos csuparózsaszín anyagokat kaptam, 9 fat quarter-t (50x55cm) .

Rózsaszínek

Ma délután meg is érkezett a kis csomag, tényleg nagyon gyorsan ideért. Azt hiszem  visszacsomagolom, (olyan szépen be volt hajtogatva) és majd így nézegetem hónapokig.

 



4 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Ábrahámné Éva

    Kedves Zsuzsa!
    Még egyszer gratulálok!Nagyon meg érdemelted!

  2. Ági

    Gratula! Kíváncsi vagyok mi lesz a rózsaszín anyagokból. Persze a hónapokig tartó simogatás is része az élvezeteknek :-))

  3. Gulyás Andrea

    Ó minő szépségek! Gratulálok, jó helyre került! 🙂

  4. admin

    Hát erre én is.Gyanítom egyenlőre semmi.De előbb vagy utóbb biztosan kell majd egy csupa habos, csupa báj rózsaszín baby takarót varrnom….

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek