A kandalló…

Mindig is vágytam egy kandallóra. A panelban nem lehetett, a családi házunkban nem volt…

Ez a kandalló váza

…de majd most a Stúdiómban!!

Mivel ebben a házban csak 1 kémény van, így döntöttem a biokandalló mellett.

kicsinosítva

Készült tűzálló gipszkartonból, fém profilokkal. Stabil lett, akár rá is ülhetnék.

Nagyon várom már, hogy elkészüljön!



1 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Kriszta

    majd csinalj olyan kepet, ahol mukodik;-)
    nekem is egy kandallo a vagyam…

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek