Karácsony…

egy kis melegség

Evvel a képpel kívánok békés, áldott karácsonyt mindenkinek!

A kandallót (mint a kép is igazolja) beüzemeltünk! Nagyon kellemes látvány, ahogy ég a tűz benne. Készítettünk videót is, pár nap múlva felteszem.



3 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Gulyás Andrea

    Zsuzsa, áldott, békés karácsonyt kívánok!

  2. nóra

    Áldott, szeretetteljes Karácsonyt kívánok a szép, új otthonotokban!

  3. Adél

    Boldog Karácsonyt kívánok!

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek