10 naposan …

még szép az élet

Álom

Miről is álmodhat ilyen szépet?



4 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Gombocz Ági

    Egy tündér! :-))

  2. Nóra

    Nagyon szép kis baba! és milyen igazad van..

  3. Tigrislilijom

    De szép kis Babóca! Gratula a szülőknek 🙂

  4. Ábrahámné Éva

    Nagyon kis Édes!

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek