Kis-Balaton…

Az idén sem a tengerpartra mentünk lábat lógatni, hanem megpróbáltuk kis országunk egyik általunk még nem ismert részét becserkészni:

Jelentem a Kis-Balatoni „nyócas” is megvan!

A bázisunk Fonyód volt, innen indult a csillagtúra. Az első nap bemelegítésként „felmásztunk” a fonyódi kilátóhoz, természetesen biciklivel.

Fonyódi kilátó

Másnapi kirándulásunk Zalakarosról indult, így kerültük meg a Hídvégi tavat.

Zalakaros

Mi is két keréken gurultunk, de nem így. Mivel elég sok képet készítettünk, rengeteg idő lenne ide feltenni, és talán nem is sikerült mind jól. Hát kiválogattam párat, ami érdekes lehet.

Kányavári-sziget bejárat

Bicikliket a hónunk alá csaptuk és átmentünk a hídon. Oda-vissza bejártuk a szigetet, nagyon szép volt a kilátás, a táj.

Sziget

Persze felmentünk minden dombra és kilátóba.

Ez a régi kilátó, ahonnan már alig látni valamit, mert a fák akkorára nőttek, hogy eltakarják a kilátást.

Háttérben a kilátó

Ezért épül egy másik magasabb kilátó már.

Készülő kilátó

folyt. köv.



Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek