Karácsonyi színekben…

ajtódísz



3 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Adél

    Ez még így láb nélkül is jó.

  2. Amaranta

    Ez a Miku nagyon tetszik! BArátságos és nagyon ötletes, ahogy megcsináltad. A virágod is gönyörű 🙂

  3. admin

    köszönöm és ha majd elkészül az ‘alsó fele’ is, kiakasztom az ajtóra…vendégcsalogatónak!;o)))
    ZSuzsa

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek