Karácsonyra…

Több éve jár a Quiltmaker című újság, de bevallom őszintén, még soha semmit nem készítettem belőle, azaz a leírások alapján.

De most eljött ennek is az ideje. Jó pár éve készítettem egy ún. fenyőszoknyát. Kicsit korábban elkészültem vele, mint kellett volna, így annak rendje és módja szerint el is keveredett. Azóta sem találom!

Ezért jutottam arra az elhatározásra, hogy ismét varrok egyet. Főleg, hogy az utolsó számban találtam egy szimpatikus leírást.

Egy délelőttöm ment el avval, hogy a hozzávalókat kiszabogattam. Ekkora halom lett.

darabok

folyt.köv.



1 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Abile

    Ez izgalmas.. várom a folytatást! :o)

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek