Veszprémi fények …

Viszonylag ritkán fordul elő, hogy gyalog és fényképezőgéppel a zsebemben sétálok a városban. Ki ér erre rá, mikor rengeteg a varrnivaló?!

De most így alakult és hát készítettem is néhány képet az esti Veszprémről.

tűztorony

Mivel a mi foltos találkozóinkat  fent a várban tartjuk, így mindig elsétálunk a Tűztorony mellett. De eddig (talán, mert nem volt így feldíszítve) sohasem vettem észre, hogy milyen szép!

tűztorony

Csak néhány kép még, valamiért ez is tetszett.

fények

Szépen feldíszítve várja a karácsonyt!

feldíszítve



Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek