2009.

Szeretnék mindenkit megnyugtatni, akik esetleg aggódtak amiatt, hogy már több, mint 2 hete nem írtam a blogomba, ismét itt vagyok!

Mivel az idén lesz már 10 éve, hogy minden nap napi 8 órát ( vagy többet) ülök a számítógép előtt, most úgy döntöttem, hogy „szabira” megyek és látni sem akarom.

Ezt sikerült is egész jól betartanom.

A varrást sem vittem túlzásba, még olvasni is volt időm! Meg sütni-főzni, meg csavarogni….

De sajnos az új évvel a munka is megkezdődött…



2 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Abile

    Jó, hogy újra olvashatunk!

  2. admin

    Köszönöm szépen Abile, nagyon kedves tőled!

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek