Vacsorára…

A varrogatás mellett erre is jutott egy kis idő…

kiflik kelés előtt

Ezek kelt tésztából ( kenyér-) készült kifliszerű péksütemények. ( még e kelesztés előtt) Mielőtt összetekertem, megkentem egy kis bazsalikomos pestoval és tettem  rá egy kis sajtot is. Tetszőleges méretre daraboltam és egy egy szelet szalonnával fogtam össze.

kisült kiflik

Ilyenek, amikor kisültek.

pesztos kiflik

Egy közelebbi kép. Miután a szalonna nem tágul, (sőt inkább összesül) a tészta megkel és megnő, kicsit érdekes formája lesz. De az íze…!!!Hmmm



3 hozzászólás érkezett ehhez a bejegyzéshez

  1. Abile

    Húúú, nagyon gusztusosak ezek a kis masnik, és biztosan finomak is!

  2. admin

    voltak…:o)))

  3. Tigrislilijom

    Hmmmm…Nagyon szép látvány! Hogy egy kicsit képzavaros legyek: zene szemeimnek :-))

Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek