Ajándék magamnak…

Ezt is kell időnként. Általában sajnálom erre az időt, de most szakítottam kicsit.

És varrtam magamnak egy ici-pici csúszásmentes szőnyeget a varrógépem talpa alá!

ez mind az!

Biztos ti is sokszor jártatok már úgy, hogy nem tudjátok már nyomni a pedált, mert elcsúszott valahova messze a talp és rövidnek bizonyult a lábatok.Na, ezért készült ez a kis szőnyegecske. Vettem (már vagy egy éve is lehet) olyan csúszásmentes anyagot, amit a szőnyegek alá is tesznek, hogy megakadályozzák az elcsúszását. Ebből vágtam egy kis darabot. Kiválóan bírja a varrást és az enyhe vasalást.

lyukacsos és nem csúszik

Mosható, tehát ha nagyon elkoszolódna, mehet a mosásba!

Mindig is egy ilyenre vágytam! Biztos, ami biztos, kettőt is készítettem, hátha megyek táborba….

Kipipálva ez is …



Szólj hozzá Te is!

Oldalak

Témakörök

Keresés

Archívum

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Egyebek